ЗАВАНТАЖЕННЯ

Homeland надає повний спектр послуг у сфері нерухомості. Команда професіоналів з міжнародною експертизою та глибоким розумінням українського ринку нерухомості вже більше 10 років керує інвестиціями в нерухомість, структурує угоди, керує проектуванням і будівництвом.

Ми допомагаємо клієнтам з капіталом від $100 000 вигідно та просто інвестувати в комерційну або житлову нерухомість з метою отримання пасивного доходу від здавання в оренду від 10% річних.

About
назадAsset 17

Наша зацікавленість — захистити та примножити інвестований капітал клієнта. Завдяки повній аналітиці ринку нерухомості Києва ми пропонуємо найприбутковіші варіанти інвестування. Перевага компанії полягає в глибокому знанні локального ринку, досвідченій команді, що здатна прийняти правильне рішення та створити високоприбутковий проект.

Homeland дотримується політики рівного підходу до кожного клієнта, надаючи однаково високий рівень сервісу незалежно від суми інвестицій.

Засновник компанії Георгій Ясинський, працює на ринку нерухомості та інвестицій вже більше 14 років. Вільно володіє англійською та французькою мовами. До створення Homeland в 2008 році працював в міжнародних компаніях «Procter & Gamble Ukraine »,« Colliers International »,« Investhouse ». Під його керівництвом компанія стала однією з найбільш впізнаваних і надійних компаній на ринку нерухомості, надаючи повний комплекс інвестиційних, девелоперських, агентських і консалтингових послуг.

«Місія Homeland - максимізувати прибутковість і капіталізацію наших клієнтів і партнерів та мінімізувати їх ризики. Київський ринок нерухомості завжди був і залишається привабливим для вітчизняних і іноземних інвесторів. Ми знаходимо і реалізовуємо кращі можливості в торговельної, офісної і житлової нерухомості. Вас цікавлять успішні вкладення і максимальна прибуток? Ласкаво просимо в Homeland!».

Партнери та клієнти

OSNOVA
Група Компаній «ОСНОВА» - це потужна і стабільна структура з багаторічним досвідом роботи, високим професіоналізмом і бездоганною репутацією. Технологічний потенціал лідера будівельного ринку України дає можливість одночасно вести проекти в різних регіонах країни і світу.
33 ARCHITECTURE
33BY Architecture - це архітектурна майстерня, очолювана архітектором - Іваном Юнакова. З 2007 майстерня 33BY Architecture міцно закріпилася в лідерах архітектурного ринку України, просуваючи своє бачення і естетику комфортного та функціонального житла.
ICU
ICU — фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів.