ЗАВАНТАЖЕННЯ
01 /05

Make great things

Більше 10 років створюємо надійні активи для наших клієнтів

Mind the details

Кожен проект продуманий до дрібниць

вниз

Георгій Ясинський

Георгій Ясинський

ЗНАЙОМСТВО

Homeland Estate з 2008 року надає повний цикл послуг у сфері нерухомості. Наша місія — допомагати клієнтам вигідно й надійно інвестувати в нерухомість для отримання стабільних доходів, створюючи проекти, що стають еталонами архітектури та дизайну. Професійно керуємо проектами на всіх стадіях: придбання, розробка концепції та стратегії, проектування та дизайн, вирішення правових питань, будівництво й оздоблення, керування готовим об’єктом, здавання в оренду або продаж.

За більш ніж 10-річний досвід роботи Homeland Estate отримала репутацію відповідального та надійного партнера, який поділяє ризики й поважає конфіденційність наших клієнтів.

З найкращими побажаннями,

Георгій Ясинський
CEO

Послуги

послуги
01

Нерухомість — надійне джерело пасивного доходу та запорука фінансової незалежності. Ми допомагаємо клієнтам вдало інвестувати в нерухомість та отримувати стабільний прибуток. Поділяємо ризики з клієнтами, інвестуючи в проекти власні кошти.

Детальніше
03

Нам подобається створювати сучасну, екологічну та функціональну архітектуру для наших клієнтів. Ми використовуємо новітні технології та найнадійніші матеріали. Спроектовані нами інтер'єри довговічні та продумані до дрібниць.

Детальніше
послуги
04

Володіємо всією необхідною інформацією та найсвіжішою аналітикою ринку нерухомості, щоб мінімізувати ризики й максимізувати ваш дохід. Проводимо оцінку та технічну експертизу, розробляємо оптимальну концепцію, готуємо аналітику і стратегію, бізнес-план, допомагаємо в питаннях землекористування та містобудівної документації, погоджень і дозволів, організовуємо маркетинг-компанію.

Детальніше
05

Будуємо об'єкти, якими пишаються та наводять як приклад стандарту якості. Знаємо, як скоротити термін реалізації, уникнути невиправданих витрат. Ефективно взаємодіємо з проектною групою та приділяємо увагу кожній деталі в оздобленні.

Детальніше
послуги
06

Ми надаємо якісні брокерські й агентські послуги. З персональним планом для кожного клієнта, який має намір отримати максимальний зиск за мінімальних витрат. Конфіденційність гарантується.

Детальніше

Контакти

Адреса:

Київ, вулиця Лютеранська, 16, офіс 24

Телефон:

+380 44 228 84 48

E-mail:

info@homeland.ua